سید اسماعیل صالحی در آیین نامگذاری خیابانی به نام جنگلبان در چلیچه شهرستان فارسان گفت: نامگذاری خیابان به نام جنگلبان در راستای ارج نهادن به خدمات آنان و زنده نگهداشتن این نام در بین مردم و بالا بردن ترویج فرهنگ حفاظت از منابع طبیعی در بین اقشار جامعه است.
صالحی افزود: فعالیت و خدمات جنگل‌بانان و محافظان طبیعت در پاسداری از مهمترین میراث و امانت نسل‌های آینده یعنی عرصه‌های طبیعی، جنگل‌ها و مراتع که نقش اساسی در امنیت حیاتی انسانها و توسعه پایدار کشور دارند، قابل تقدیر است.
وی گفت: جنگل‌بانان در شرایط سخت درسرما، گرما، شب و روز جان و آسایش خود را به خطر انداخته تا جنگل‌ها و مراتع برای نسل‌های آینده محافظت شود و باقی بمانند.
مدیرکل منابع طبیعی استان همچنین افزود: هم‌اکنون به ازای هر ۳۰هزار هکتار مرتع یک نفر نیروی حفاظتی مشغول حفاظت است که در مقایسه با میانگین استاندارد در کشورهای توسعه یافته، این سطح فاصله زیادی دارد و برای افزایش ضریب حفاظتی باید این سطوح به ازای هر ۲ هزار هکتار جنگل و هر پنج هزار هکتار مرتع یک نیروی حفاظتی فعال باشد که این امر به دلیل کمبود اعتبارات امکان‌پذیر نیست.
صالحی اضافه کرد: این خیابان سومین خیابانی است که در استان چهارمحال و بختیاری و در شهرستان فارسان به این نام نامگذاری می‌شود.
در این مراسم از شهرداری و شورای اسلامی شهر چلیچه بخاطر همکاری و مشارکت در اجرای برنامه های مشترک و مناسبت های مختلف منابع طبیعی قدردانی شد.