رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور صبح امروز – یکشنبه – در بازدید از مرکز آموزش و توانمندسازی بهره‌برداران منابع‌طبیعی دکتر جوانشیر کرج با مدیر و مجموعه کارکنان این مجتمع دیدار و گفت و گو کرد. 
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، مسعود منصور در بازدید از فضای آموزشی، امکانات رفاهی، خوابگاه دانشجویی و بازدید از ساختمان در دست احداث اداره کل منابع‌طبیعی استان البرز به ارزیابی پتانسیل‌های مرکز آموزشی پرداخت و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌هایی که در این مجموعه وجود دارد می‌توان با فراهم کردن تجهیزات آموزشی این مجموعه را به مرکز آموزشی بین‌المللی ارتقا بخشید و کارگاه‌های تخصصی جهت همکاری با نهادهای بین‌المللی را در این مرکز برگزار کرد.
رییس سازمان جنگل‌ها همچنین از رییس مرکز آموزش منابع طبیعی دکتر جوانشیر خواست فضایی فراهم شود تا روسای ادارات منابع طبیعی شهرستان‌ها در زمینه دانش‌افزایی‌ در موضوعات مختلف منابع‌طبیعی از جمله جنگل، مرتع، بیابان و آشنایی با مبانی حقوقی آموزش لازم را در این مجموعه فرا بگیرند.
در ادامه فتاحی اردکانی مدیر مجتمع آموزشی دکتر جوانشیر کرج نیز در بازدید رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گزارش جامعی از وضعیت نیروی انسانی، کادر و فضای آموزشی ارائه کرد.