به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و قدردانی از جانفشانی‌ ها و رشادت های یادگاران هشت سال دفاع مقدس،مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس روز یکشنبه بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد سازمان  جنگل ها برگزار شد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، در این مراسم مسعود منصور رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور یاد شهدای جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم را گرامی داشت و سپس گفت: امسال جای سردار سلیمانی نماد ایثار و مقاومت خالیست.
رییس سازمان جنگل ها، سردار سلیمانی را فرماندهی شجاع، مقتدر و با ایمان و اخلاص برشمرد و افزود: در روز تشییع این سردار بزرگ اقشار مختلف مردم و حتی کسانی که کمتر در راهپیمایی ها و مراسم شرکت می کردند،  در مراسم بدرقه این شهید والا مقام شرکت کردند.

**جنگ ما جنگ مردمی بود
رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ادامه یکی از ویژگی های دوران دفاع مقدس را مردمی بودن این جنگ دانست و گفت: این جنگ منحصر به آدم هایی که وظیفه سازمانی شان ایجاب می کرد در آن شرکت کنند نبود بلکه از دانش آموز تا دانشجو و از معلم تا استاد دانشگاه و خلاصه اینکه از پیر تا نوجوان همه در این جنگ نابرابر جانفشانی و ایستادگی کردند و 8 سال حماسه افریدند.
این مسئول منابع طبیعی کشور همچنین خاطر نشان کرد: همه کسانی که در جنگ تحمیلی نقش آفرینی کردند محصول دینداری و باورهای اعتقادی بودند و آنچه رزمندگان را به میدان جنگ کشاند تربیت دینی بود که در آن پرورش یافته بودند.
منصور سرانجام تصریح کرد: امروز هم می توانیم با تکیه بر باورها و ارزش های دینی و اقدامات جهادی سختی ها و مشکلات را پله به پله پشت سر گذاشته و به آینده ای روشن در کشور دست پیدا کنیم.
بر اساس این گزارش، در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس از تعدادی از همکاران خانم و آقا که به مناسبت این هفته در مسابقات فرهنگی و ورزشی شرکت کرده و حائز مقام شده بودند تقدیر شد.