مسعود منصور رییس سازمان جنگل هاٰ، مراتع و آبخیزداری کشور روز گذشته با پنج نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، شیوا قاسمی پور نماینده مردم سروآباد و مریوانٰ، آرا شاوردیان نماینده منتخب ارامنه تهران، منصورعلی زارعی نمایندهٔ ساری و میاندورود، حسین محمدصالحی دارانی نماینده شهرستان فریدن، فریدون شهر، چادگان و بویین میاندشت و لطف الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک نمایندگانی بودند که عصر روز دوشنبه در نشست رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور مسایل و مشکلات حوزه اتنخابیه خود را مطرح کردند. 

ظرفیت‌ها، توانمندی‌ها و نیازمندی‌های استان‌ها در حوزه منابع‌طبیعی بویژه آبخیزداری،تسهیل و تسریع در امور بهره‌برداری و گره گشایی از کار مردم، سرعت بخشیدن به عملیات کاداستر اراضی و اصلاح شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی از جمله نکات مهمی بود که در نشست مسعود منصور -رییس سازمان جنگل‌ها - با نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت و حفظ منابع طبیعی و نقش آن در توسعه پایدار کشور قول دادند در برنامه هفتم توسعه و در تصویب قانون برنامه و بودجه توجه ویژه‌ای به بخش منابع‌طبیعی داشته باشند.