امروز جمعه پانزدهم اسفندماه همزمان با آغاز روز درختکاری، نمایشگاه هفته منابع‌طبیعی و آبخیزداری با حضور رییس سازمان جنگل ها و جمعی از مدیران و کارکنان این سازمان افتتاح شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، در این نمایشگاه بخش‌های مختلف فنی و دفاتر مستقل سازمان جنگل‌ها، دستاوردها و توانمندی‌های خود را به مدت یک هفته به نمایش در آورده‌اند. 

دکتر مسعود منصور رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور پس از افتتاح نمایشگاه هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در سخنانی فرا رسیدن هفته منابع طبیعی و آبخیزداری را تبریک گفت و از دست اندرکاران و برگزارکنندگان این نمایشگاه قدردانی کرد.

منصور افزود: با توجه به محدودیت‌ها و تنگناهای اعتباری، همکاران منابع‌طبیعی در استان‌ها و ستاد سازمان جنگل‌ها اقدامات در خور توجهی داشته و امسال که در انتهای آن قرار گرفته‌ایم سال خوبی برای منابع‌طبیعی کشور در زمینه‌های مختلف رقم خورد.

در ادامه رییس سازمان، مدیران و کارکنان مقابل تمثال جان‌نثاران منابع‌طبیعی ایستاده ادای احترام کرده و به روان پاکشان فاتحه نثار کرده‌اند.

بر اساس این گزارش، در این نمایشگاه معاونت حفاظت و امور اراضی، معاونت آبخیزداری، مراتع و امور بیابان، معاونت امور جنگل، معاونت برنامه‌ریزی، توسعه مدیریت و منابع، دفاتر حقوقی و یگان حفاظت از منابع‌طبیعی، دفتر ترویج، آموزش و مشارکت مردمی، دفتر مهندسی و مطالعات، نهالستان اداره کل منابع طبیعی استان البرز، محصولات فرعی جوامع محلی و پروژه‌های بین‌المللی در غرفه‌های جداگانه دستاوردها و توانمندی‌های خود را به مدت یک هفته به نمایش گذاشته‌اند.