فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-نوشهر در رامسر گفت: خوشبختانه قاچاق چوب در غرب مازندران با همکاری موثر نیروی انتظامی کمتر احساس می شود .

 به گزارش خبرنگار پیام طبیعت- سرهنگ محسن مرادی صادق در دیدار با فرمانده جدید ناحیه انتظامی شهرستان رامسر، ضمن تبریک هفته ناجا یاد و خاطره شهدای انتظامی را گرامیداشت و از همکاری مجموعه نیروی انتظامی در انجام ماموریت های حفاظتی منابع طبیعی قدردانی کرد .

وی، نقش نیروی انتظامی را در راستای حفاظت هر چه بیشتر عرصه های منابع طبیعی مهم بر شمرد و خاطرنشان کرد: با حضور این نیرو می توانیم در انجام ماموریت ها موفق تر عمل کنیم.

وی، شرط حفظ منابع طبیعی را فرهنگ سازی بین اقشار جامعه و حمایت سایر دستگاه ها مانند نیروی انتظامی دانست.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی نوشهر برای سرهنگ سید جلیل نبوی فرمانده جدید نيروي انتظامی شهرستان رامسر آرزوی موفقیت کرد .

در این دیدار سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر نیزدرسخنانی از نقش نیروی انتظامی، واحد اجرائی قضایی و پلیس پیشگیری شهرستان در اجرای احکام قضائی قدردانی کرد.

یاسر منتظری بر ضرورت جلوگیری از تجاوز به عرصه های منابع ملی تاکید و تصریح کرد: با همکاری دستگاه های قضائی و انتظامی می توانیم تجاوزات و تخلفات حوزه منابع طبیعی را کاهش دهیم.

فرمانده ناحیه انتظامی شهرستان رامسر در سخنانی از حضور مسئولین منابع طبیعی غرب استان و شهرستان تشکر و قدردانی کرد و بر آمادگی نیروی انتظامی با اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان در حفظ انفال و منابع ملی تاکید کرد .