محمد شعاعی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم در شورای مدیران این اداره کل، که در سالن طبیعت برگزار شد،  از مردمی سازی موضوعات منابع طبیعی و واگذاری امور به مردم گفت و بر لزوم توسعه ی صندوق های منابع طبیعی و اقتصادی کردن طرح های مرتع داری تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار پیام طبیعت- محمد شعاعی افزود: همکاران بایستی سرعت بیشتری به فعالیت ها داده  و طوری برنامه ریزی کنند که پروژه ها و اقدامات آنها هرچه سریع تر انجام شود و گزارش پیشرفت کار را به صورت دوره ای و مرتب به طرح و برنامه ارائه دهند تا صدای واحدی از مجموعه شنیده شود.

 حجت الاسلام و المسلمین مهدی احمدی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل،  در این جلسه ضمن تبریک هفته ی بسیج به سخنی از رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: بسیجی کسی است که همچون امیرالمومنین علی(ع) همیشه در میدان حضور داشته باشد و برای کارهای جهادی  پیش قدم و پیشران باشد.

در ادامه حدیثی از پیامبر گرامی اسلام  در مورد جهاد را مطرح کرد و ابراز داشت: هر کس صبح از منزل خود خارج شود به این نیت که امروز ستمی به احدی نکند، این برترین جهاد است، امیدواریم خداوند توفیق خدمت درست و صادقانه را به همه ی ما بدهد که از بزرگترین کارها است.

حمیدرضا زمانی مسئول آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی اداره کل نیز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص نیازسنجی آموزشی کارکنان،  آموزش را گامی در جهت ارتقای فردی و سیستمی دانست و گفت: دوره ی ضابطین قضایی برای حدود نیمی از همکاران برگزار شده و کدضابطین  اخذ گردیده و به زودی کارت آنها نیز صادر می گردد.

وی ادامه داد: مقدمات برگزاری دوره ی سلاح شناسی صورت گرفته و این دوره برگزار خواهد شد.

در نهایت همه ی مدیران و روسای ادارات حاضر در جلسه، گزارشی از اقدامات و پیشرفت فیزیکی پروژه ها ارائه کردند.