سرپرست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور اولین نشست سراسری با مدیران منابع‌طبیعی کشور را به صورت مجازی در سال جدید برگزار می‌کند.
علی جمشیدیها مدیرکل حوزه ریاست و مدیریت عملکرد عصر روز یکشنبه در مصاحبه با مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، هدف از برگزاری این نشست را تبیین اهداف سازمانی و ارائه سیاست‌ها و برنامه‌های اجرایی سال 99 توسط دکتر مسعود منصور سرپرست این سازمان اعلام کرد.
جمشیدیها زمان برگزاری این نشست را روز سه شنبه دوم اردیبهشت ماه اعلام و خاطرنشان ساخت: مدیران منابع‌طبیعی استان‌ها نظرات، پیشنهادات و مشکلات پیش روی منابع طبیعی را به صورت مجازی در این نشست اعلام می‌کنند.
مدیرکل حوزه ریاست سازمان جنگل‌ها همچنین گفت: علاوه بر مدیران منابع‌طبیعی، اعضای شورای معاونین ادارات کل منابع‌طبیعی استان‌ها نیز جهت آشنایی بیشتر با رویکردهای سرپرست سازمان با رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در نشست مجازی سراسری حضور خواهند داشت.
مهندس جمشیدیها همچنین اعلام کرد: از رؤسای ادارات شهرستان‌ها هم دعوت شده است در این نشست شرکت کنند و این وسعت دعوت شوندگان در یک نشست در نوع خود بی‌نظیر است.
بر اساس این گزارش، دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان جنگل‌ها و واحدهای استانی زمینه برگزاری این نشست مجازی را فراهم می کنند.