نشست احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و مسعود منصور، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با صنایع چوب و کاغذ مازندران و مدیران مسئول به منظور بحث و بررسی در خصوص مشکلات این صنعت، نحوه حفاظت از جنگل و اقدامات پیشگیرانه از حریق، زراعت چوب و نحوه برداشت در آن و توسعه کشت گیاهان دارویی برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری مازندران، مسعود منصور، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در حاشیه این دیدار با اشاره به اهمیت نشست با استاندار مازندران؛ گفت: خوشحالم که برای حل برخی مشکلات بسیار اساسی و رفع موانع تولید کارخانجات چوب و کاغذ به دعوت استاندار در این سامان حضور یافته‌ام.
وی با اشاره به این که در این نشست در خصوص شیوه‌ها و راه‌های صیانت از میراث ارزشمند جنگل بحث و بررسی‌های لازم صورت گرفت، افزود: همچنین بحث‌های کارشناسی برای ارایه راهکارهای پیشگیری از حریق در جنگل‌های شمال انجام شد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی، توسعه زراعت چوب و نحوه برداشت در این صنعت را از دیگر محورهای نشست با استاندار مازندران برشمرد و اظهار داشت: در خصوص توسعه زراعت چوب و توسعه کشت گیاهان دارویی که از اولویت‌های جهش تولید هستند مباحث بسیار خوبی مطرح شد.
وی گفت که همچنین اختیاراتی که لازم بود از ستاد به ادارات کل استانی تفویض شود، در جلسه‌ای تصمیم‌گیری شد تا در سال جهش تولید موجب تسریع و تحقق اهداف باشد.
رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور تاکید کرد: آنچه که در ذیل اختیارات این سازمان باشد تصمیم‌گیری و موارد خاص در سطوح دیگر پیگیری می شود.